Новотроїцький район

Меню

Погода

Регуляторні акти


1.Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів « Про встановлення    ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік», « Про встановлення   єдиного податку на 2020 рік», « Про встановлення податку та пільг зі сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на 2020 рік».

2.Проект рішення сесії Чумацькошляхівської сільської ради  « Про встановлення єдиного податку на 2020 рік» .Аналіз  регуляторного впливу до проекту рішення « Про встановлення єдиного податку на 2020 рік».

3.Проект рішення сесії Чумацькошляхівської сільської ради « Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік ». Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення сесії  « Про  встановлення  ставок  та пільг із сплати податку на нерухоме майно,    відмінне від земельної ділянки на 2020 рік »

4.Проект рішення сесії Чумацькошляхівської сільської ради « Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік ». Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення сесії  « Про  встановлення  ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік »


1. Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік», «Про встановлення єдиного податку на 2019 рік», «Про встановлення податку та пільг зі сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на 2019 рік».

2. Проект рішення сесії Чумацькошляхівської сільської ради «Про встановлення єдиного податку на 2019 рік»

3. Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення «Про встановлення єдиного податку на 2019 рік».

4. Проект рішення сесії Чумацькошляхівської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік».

5. Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення сесії «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік»

6. Проект рішення сесії Чумацькошляхівської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік».

7. Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення сесії «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік»